Współpraca

Spójrz na moją pracę. Jeśli uważasz, że mogę być fotografem dla Ciebie, po prostu do mnie napisz. Jestem otwarta na różne formy współpracy.

Projekty fotograficzne

Jak pewnie zdążyłeś zauważyć, tematem moich zdjęć są głównie podróże, mam zatem spore doświadczenie w tworzeniu reportaży.

Jeśli masz w głowie projekt na ciekawa wyprawę, ważny temat, pracujesz dla organizacji działającej w słusznej sprawnie i potrzebujesz dobrych zdjęć, by udokumentować swoją pracę, nagłośnić dzialalność czy pozyskać sponsorów; albo piszesz przewodnik po określonym miejscu, książkę podróżniczą czy bloga i brak Ci zdjęć, żeby je zilustrować;

pisz bez wahania!

Licencja do zdjęć

Podobają Ci się moje zdjęcia a niektóre z nich chciałbyś wykorzystać do swoich potrzeb (np książki czy artykułu)? Pisz, które i po co a się dogadamy.

Artykuły

Chętnie napiszę dla Ciebie artykuł o fotografii czy podróżowaniu, zilustruję go zdjęciami – a nawet stworzę poradnik podróżniczy.

Wyjazdy – fotorelacje

Podróże to moja pasja, dlatego chętnie odwiedzę miejsce, które promujesz, przetestuję Twój hotel czy atrakcje, które oferujesz turystom. Opiszę potem swoje wrażenia na blogu a jeśli mi się spodoba, opowiem o nim i w social mediach.

Testy sprzętu

Jeśli chcesz, sprawdzę sprzęt Twojej marki czy pochodzący z Twojego sklepu. Jeśli go polubię , z przyjemnością o nim opowiem.

Wystawy zdjęć i spotkania fotograficzno – podróżnicze

Uwielbiam opowiadać o swoich doświadczeniach, o zamiłowaniu do fotografii i podróży… Chętnie opowiem tez o tym na konferencji czy slajdowisku podróżniczym, jesli tylko tego Ci brakuje.

Ogólnie jestem otwarta na wszelkie inicjatywy. Jeśli tylko masz pomysł lub ciekawy projekt, po prostu do mnie napisz.

Podoba Ci się, co robię czy prowadzisz działalność związaną z podróżowaniem czy fotografią i myślisz, że moglibyśmy współpracować, ale nie za bardzo wiesz, jak mogłoby to wyglądać? Daj znać, razem na pewno coś wymyślimy.