Szkolenia graficzne i fotograficzne

Brak „kontentu” i treści graficznej, w którą można by ubrać dobry koncept, spowalnia a czasem nawet blokuje rozwój i komunikację z potencjalnym odbiorcą czy klientem. Pewnie wielu z was ma głowę pełną pomysłów, świetny produkt czy usługę, którymi chcielibyście się podzielić z jak największą liczbą osób, ale nie za bardzo wiecie, jak się za to zabrać, żeby było ładnie, spójnie i zachęcająco.

Jeśli i Ty masz z tym problem, mamy dla Ciebie kilka propozycji, jak go rozwiązać:

cosyWarsztaty Cosy Cake, czyli Photoshop przy kawie

Jeśli chciałbyś nauczyć się wykonywać ciekawe graficznie wizuale, ale nie interesują Cię sztywne, przegadane kursy, to ten Workshop jest właśnie dla Ciebie. Cosy Cake to zajęcia indywidualne (lub w dwu-, trzy- osobowej) grupie, które odbywają się w naszym paryskim salonie. To połączenie prywatnych zajęć z Photoshopa, fotografii, tworzenia contentu do internetu, z fajnym spotkaniem przy kawie i ciastku. Domowy klimat przywołuje trochę atmosferę Starbucksa czy Coffee Heaven, gdzie z parującym kubkiem kawy i z ciepłym muffinem w garści zasiada się do kreatywnej pracy. Domowy kontekst to nie szara sala wykładowa z kanciatym biurkiem, które zabijają kreatywność i pozytywne nastawienie do działania. Dodatkowo 3 kroki od „sali wykładowej ” mamy małe studio fotograficzne, w którym możemy pobawić się zdjęciami, a potem testować np poznane zasady retuszu na własnych fotografiach. Program tego Workshopu jest dopasowany do potrzeb i umiejętności jego uczestnika/ów, więc bez obaw, że będziesz pracować nad czymś , co może Ci się w ogóle nie przydać.

after-cakeWarsztaty After Cake Photoshop Masterclass

Są to warsztaty, których liczba uczestników wynosi od osmiu do dziesieciu i które skierowane są do tych, którzy nigdy nie mieli jeszcze styczności z Photoshopem – maski kojarzą im się wyłącznie z karnawalem a pędzle z domowym remontem. Obiecujemy, że po dwóch dniach naszego szkolenia każdy jego uczestnik będzie w stanie wykonać proste elementy graficzne a podstawowe narzędzia programu nie będą już dla nich tajemnicą. Teorię ściśle wiążemy z praktyką. Oprócz zasad opisanych prostym językiem, uczestnicy otrzymują wydrukowany pakiet ćwiczeń a także najważniejsze zagadnienia i skróty klawiszowe, by je mieć zawsze przy sobie. Ten typ szkolenia prowadzimy jedynie dla firm czy organizacji zewnętrznych. My zajmujemy się jedynie ich prowadzeniem. Do tej pory mieliśmy okazję przeprowadzic serie szkoleń dla stowarzyszenia 4Ideas. Jeśli Twoja szkoła, firma czy stowarzyszenie chciałoby zorganizować nasze warsztaty w Twoim mieście, prosimy o kontakt na magda.zelewska@gmail.com. Jeśli chciałbyś wiedzieć, kiedy odbędą się najbliższe warszaty, tez do nas napisz!

travelWarsztaty After Cake in Travel

Często chcemy przywieźć z ukochanych wakacji coś więcej, niż świeżą opaleniznę i trzy wyblakłe muszelki, coś co zostanie na dłużej i będziemy się mogli tym cieszyć jeszcze przez lata… Może i ty chciałbyś pojechać na wakacje, gdzie drinki z parasolką i słoneczne kąpiele przeplatałoby kreatywne atelier? Nauczysz się na nim jak pracować z Photoshopem i obrabiać zdjęcia, by wyglądały soczyście. Po takim kursie zdjęciowe wspomnienia z wakacji już nigdy nie będą bure i bez wyrazu. Jeśli interesuje Cię taki sposób na wakacje czy urlop, napisz do nas, porozmawiamy i zobaczymy, co możemy Ci zaproponować.

skype

Warsztaty After Cake przez Skype’a

Jeśli jesteś daleko albo jesteś cyfrowym nomadą, a chciałbyś szybko nauczyć się Photoshopa, to chętnie  zrobimy to przez Skype’a. Zainteresowany? Napisz !

A oto kilka filmików z przeprowadzonych w Paryżu szkoleń